• |
ide | kryesore

Nick Cannon: Mariah Carey, dashuria ime e vërtetë

-Instant, Paparazzi, Slider

Nick Cannon ka folur së fundmi për këngëtaren Mariah Carey.


Në paraqitjen e tij në The Hottee Talk Show Podcast, komediani zbuloi se po e mban ende derën hapur për këngëtaren “We Belong Together” me shpresën se një ditë ata mund të rindezin romancën e tyre.


“Mendoj sepse jam një romantik i vërtetë, jam një besimtar i vërtetë në dashuri. “Unë kurrë nuk do të kem një dashuri siç kam pasur me Mariah.”

“Ishte fjalë për fjalë si një përrallë me Mariah, kështu që do të preferoja të ishte vetëm kështu. E vlerësoj atë fantazi sepse nëse do të përpiqesha të kthehesha dhe nuk do të ishte njësoj, do të thosha, ‘dreq, e shkatërrova”, vazhdoi ai, duke shtuar, “Por, nëse do të kisha mundësi, nëse do të ishte ashtu siç ishte, unë do të rikthehesha me të”.

Cannon ishte i martuar me Carey nga viti 2008 deri në vitin 2016. Së bashku, ata kanë dy binjakë 11-vjeçarë Monroe dhe Moroccan.

Qershorin e kaluar,ai mirëpriti binjakët Zion Mixolydian dhe Zillion Heir me Abby De La Rosa. Reperi është gjithashtu baba i Golden “Sagon” 5-vjeçar dhe vajzës 18-muajshe me Brittany Bell.

Ndërkohë, artistja  është në një lidhje 6-vjeçare me të dashurin Bryan Tanaka.

“Ai është i mrekullueshëm me fëmijët e mi dhe jemi takuar në mbledhje familjare dhe kemi bërë gjëra së bashku, kështu që unë me të vërtetë e respektoj atë,” u shpreh Nick. “Por  kjo është dashuria ime e ëndërrave. Mariah do ta dua gjithmonë.”

Muajin e kaluar, artisti zbuloi se nuk ka hequr dorë plotësisht nga ideja e monogamisë gjatë paraqitjes në podcast All the Way me Shelley Wade./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.