• |
ide | kryesore

Darkë romantike në Prishtinë, paparacët kapin Borën & Donaldin

-Instant, Paparazzi, Slider

Tashmw nuk ka asnjw dyshim pwr rikthimin e dyshes sw shumwpwrfolur Bora dhe Donald. Darka romantike nw Prishtinw ishte e fundit qw vwrtetoi pwr tw disatwn herw lidhjen mes tyre. Tw fotografuar disa herw, tw maskuar dhe jashtw shqipwrisw, kwsaj rradhe asnjwri prej tyre nuk shihej i tillw.


Por pavarësisht kësaj ata nuk i shpëtojnë paparacëve, ashtu siç ka ndodhur së fundmi. Bora dhe Donaldi janë fotografuar teksa po darkojnë së bashku në një restorant në Prishtinë.


Bora dhe Donald

Dyshja janë arratisur në Prishtinë, ndërsa shihen të buzëqeshur së bashku duke shijuar një darkë romantike. Pavarësisht tentativave të tyre për t’u “maskuar” me kapele, “Papraci”, ka publikuar fotot e tyre së bashku.

Moderatorja ia doli të jetë përsëri në qendër të vëmendjes me postimin e fundit në Instagram, u pa në makinë duke dëgjuar e kënduar këngë popullore për Vlorën. Siç dihet tashmë ajo dhe Donali janë nga Vlora.

Megjithatë, ajo që të tërhoqi më shumë vëmendje ishte fakti se Bora ishte e shoqëruar nga dikush tjetër në makinë. Kjo u vu re pasi personi në fjalë, i cili kudo në rrjet aludohet se ëshë Donaldi, fishkëllen duke tërhequr vëmendjen e moderators.
darke

Gjatë videos Bora vijon të këndojë dhe nuk e zbulon fytyrën e personit që e shoqëron, duke u komentuar përsëri në rrjet.

Bora dhe Donaldi zgjodhën natën përmbyllëse të “Sunny Hill Festival” në Tiranë për tu shfaqur krah njëri-tjetrit para të gjithëve.


2 Comments

  1. Keto sajesa me Donaldin e Boren, te shpelara e bajate na u neveriten.
    As si personazhe e as si histori dashurie nuk shoh te kene vlere per publikun, i cili provokohet per ca klikime…

    1. Ke te drejte. Bora humbi respektine publikut qe kur ky don zhuani talli bythen me te dhe kjo prape i vardisej e i shkon mbrapa. Donaldi kokkra e interesxhiut. Rrezik eshte Zhigolo i Bores.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.