• |
ide | kryesore

Eksperti mbretëror: Harry nuk është i mirëpritur në MB

-Instant, Paparazzi, Slider


Princ Harry nuk do të ketë një pritje të ngrohtë nga Mbretëria e Bashkuar pas dokumentarit të tij dhe Meghan Markle në Netflix.

“Nuk mund ta imagjinoj se do të jenë të mirëpritur. Unë nuk mendoj se Harry do të jetë ndonjëherë i mirëpritur në Angli, “tha eksperti mbretëror, Tom Bower duke shtuar se Sussexes me shumë mundësi nuk do të jenë në listën e të ftuarve për kurorëzimin e mbretit Charles III.

Brower detajoi më tej se Harry është distancuar  nga pjesa tjetër e familjes mbretërore britanike.

“Unë mendoj se ai thjesht po e shkëput veten nga të gjitha. E dini, ai po e kthen veten në një të dëbuar” tha Bower. Autori i “Hakmarrja: Meghan, Harry dhe Lufta Midis Windsors” vuri në dukje se babai i Harryt “e urren konfrontimin”, kështu që është e paqartë se çfarë do të ndodhë kur të ndodhë kurorëzimi. Por ai nuk ka dyshim se marrëdhënia e tyre është dëmtuar rëndë.

“Charles e urren konfrontimin. Kjo është arsyeja pse ai tha në fjalimin e tij të parë në intervistën televizive pas vdekjes së Mbretëreshës, “Harry dhe Meghan, ne dërgojmë dashurinë tonë”, vuri në dukje Tom. Por, e dini, dashuria është refuzuar.  Meghan është e vendosur për famën dhe pasurinë. Asaj nuk i intereson për familjen mbretërore”.

“Harry & Meghan”, debutoi këtë javë në shërbimin e transmetimit. Në serinë e kufizuar, çifti dha anën e tyre të historisë për atë që çoi në dorëheqjen  nga   rolet mbretërore në 2020 dhe zhvendosjen e tyre të mëvonshme në Kaliforni. Për më tepër, filmat dokumentarë shfaqën foto dhe video të Markle dhe Harry   me dy të vegjlit e tyre; Archie, 3, dhe Lilibet, 1. /Lapsi.al

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *