• |
ide | kryesore

VIDEO/ Të rinjtë e FRPD presin Ramën me protesta para Tv Klan

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
klan

Një grup të rinjsh të Forumit Rinor të Partisë Demokratike janë mbledhur para Tv Klan mbrëmjen e së enjtes. Shkak është bërë mbërritja e Ramës për një intervistë në emisionin “Opinion”.


Të rinjtë thanë se nuk do t’i ndahen kryeministrit kudo që ai të jetë. Rama zgjodhi një derë tjetër për të hyrë në TV Klan dhe të rinjtë e akuzuan se sërish kreu i qeverisë iu shmang përballjes me qytetarët.Pranë tyre janë grumbulluar forca të shumta të policisë të cilat u kanë kërkuar të largohen. Pasi dështuan të përballen me Ramën, të rinjtë u larguan paqësisht. ©LAPSI.al12 Comments

 1. Makthi i Meta/j për vulën e PD në fakt lidhet me të ardhmen e tij në politikë.

  Legjitimimi i Lulzim Bashës si kryetar i Partisë Demokratike nga një proces gjyqësor, e rikthen aksionin politik të Meta/j në pikën zero, pasi përveç shkatërrimit në zgjedhje më 14 maj, duke rrezikuar të dalin të tretët, Berisha dhe Meta/j humbasin arsyet përse janë bashkuar.Shpellkaret e salihut protestojne pse rama eshte ne klan,ky po qe eshte revolucion demokratik

  1. Vdekshin idiotët, patronazhistët, parazitët, dembelat dhe neokomunistët. thotë:

   O idiot, pse nuk sheh makthin tënd dhe patronazhistëve të tjerë se pas këputjes së qafës së edvinit, është me 1 milion përqind e sigurtë, nuk do të keni sufllaqe o debil?

  2. Ti, Jorgo, a mund te jesh dhe nje Big Brodher, qe provokon me ato qe thua per te nxitur reagime ketu.
   Ose edhe nje qenie primitive qe jeton ne shpellat e paragjykimit tend ordiner.
   Ne cdo rast je per te ardhur keq.

  1. O kar, kur protestonin më parë fuste badigardët ti shpërndanin, tani që e ka bythën në mut fshihet si lepur. se e di se po i provokoi me dhunë sot ia kthejnë 100000 fish.

  2. E pra, a nuk është turp që kryeministri të mos ketë guxim të përballet me këdoqoftë, e jo të fshihet si mi gjirizesh!!!!

 2. Nga ju te rinjte e PD prisja te degjoja dicka tjeter nga ajo qe thote doktori , dicka te re. Por perseritet si pllake gramafoni egzaktesisht te njejtat gjera dhe te njejten retorike qe thote largqofti. Gjithcka shabllone. Dhe e forta eshte se ky qe fliste beri dhe nje gafe te madhe kur tha qe ‘ ka frike nga kalmajte e vet’ ( pra i bie qe Rama ja u ka palluar nenat ketyre ) .
  Rrini e infektuar me Berishizem.
  Gjynah.

  1. Vdekshin idiotët, patronazhistët, parazitët, dembelat dhe neokomunistët. thotë:

   Berisha ka qenë dhe mbetet model i familjarit të mirë, profesionistit të mirë, mikut të mirë, e politikanit me karakter, cilësi që as i ka patur e as nuk do ti ketë edvini, pra modeli Berisha megjithë difektet, kryesisht në politikë mbetet modeli më i mirë se kushdo tjetër politikan.

   1. O idiot !
    Kur ta kuptosh ti qe qe me kete modelin tend , nuk shkohet me perpara , do jete shume vone. Do jeni shkaterruar si parti.
    Nuk e kuptoni qe Berisha sot eshte e keqja me e madhe e ketij vendi ?
    Edhe une dua qe te bjeri Rama , por e vetmja rruge qe ai te bjeri eshte me vote. Dhe per sa kohe Berisha ja ka futur kthetrat opozites dhe nuk e le te marri fryme lirisht , nuk do te kete force politike opozitare qe mund ta rrezoje Ramen. Dalja e nje partie te re me njerez te pa ricikluar nga 2 partite e medha eshte e pamundur. Pra jemi te denuar ta durojme dhe per shume vite. Ramen nese Berisha nuk hap krahun
    Prandaj dhe une them se tani per tani Berisha eshte e keqja me e madhe e ketij vendi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *