• |
ide | kryesore

Kylie Jenner reagon ndaj kritikave: Nuk jam tallur me Selena Gomez

Paparazzi, Slider

Kylie Jenner ka reaguar  pas spekulimeve se ajo dhe Hailey Bieber u tallën me paraqitjen e Selena Gomez. Jenner i quajti thashethemet “idiotllik” në një koment të TikTok të mërkurën. “Ku ka arritur,” shkroi ajo. “Asnjë ofendim ndaj Selenës dhe nuk e pashë postimin e vetullave të saj.”Ju djema po bëni diçka nga asgjëja,” vazhdoi Jenner.


Gomez “u pajtua” me alumin “Keeping Up With the Kardashians” në një koment të sajin. “Është e gjitha e panevojshme”, shkroi artistja. “Unë jam një fanse e Kylie!” Bieber, nga ana e saj, nuk e ka trajtuar skandalin e rrjeteve sociale. Modelja dhe Jenner u kritikuan pasi  postuan një pamje nga FaceTime të tyre duke zmadhuar vetullat. Ngarkimi erdhi disa orë pasi Gomez u tha ndjekësve të saj në TikTok se ajo “i laminoi shumë vetullat”. “Do të doja të isha po aq e bukur sa Bella Hadid”.Përdoruesit e TikTok akuzuan Bieber dhe Jenner se po talleshin me rrëfimin e Gomez me postimin e tyre . “Kylie dhe Hailey sillen sikur janë në shkollë të mesme”, shkroi një fans, ndërsa një tjetër i quajti “vajza të liga”. Një përdorues i tretë, megjithatë, vuri në dukje se ato nuk kanë “kohë të mjaftueshme në duart e tyre për ta bërë këtë”.

Hailey, e cila është e martuar me ish-in e Gomez, Justin Bieber, hodhi poshtë thashethemet për grindje në shtator 2022, duke u thënë dëgjuesve të “Call Her Daddy” se adyshja kanë vetëm “respekt” dhe “dashuri” për njëra-tjetrën.Muajin pasardhës, fotot e tyre duke pozuar së bashku në galën e Muzeut të Filmit në Akademinë u bënë virale./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *