• |
ide | kryesore

Alec Baldwin shfaqet për herë të parë në publik pas operacionit

Paparazzi, Slider

Alec Baldwin u pa në publik për herë të parë që nga operacioni i tij duke përdorur një bastun për të ecur në rrugët e qytetit të Nju Jorkut.


Dalja e aktorit erdhi pasi ai foli për rikuperimin e tij “tepër të dhimbshëm” nga operacioni në një video të postuar në Instagram javën e kaluar. “Operova ijën të martën e javës së kaluar,” filloi ai. “Kam operuar kofshën e majtë në vitin 2018, pesë vjet më parë, dhe tjetrën pesë ditë më parë.” “Dhimbja largohet gradualisht… por është tepër e dhimbshme,” ndau Baldwin në Instagram Reel. “Por ndërsa ne vazhdojmë të themi në shtëpinë time, ‘Është dhimbja ajo që do t’i japë fund dhimbjes. Më duhej ky operacion të paktën dy vjet më parë .”Në video, aktori pranoi se kishte luftuar me “çalimin” për disa vite, por nuk kishte qenë në gjendje të planifikonte operacionin dhe kohën e kërkuar të rikuperimit. “Unë nuk pata kohë për ta bërë atë në mënyrë të mençur ose me orar. Nuk kisha 4-6 javë për ta kufizuar veten në atë mënyrë,” vazhdoi ai. ” Dhe problemet e mia të glukozës ndikuan në këtë, kështu që ishte shumë e vështirë. Ne do të vendosnim një datë për të bërë operacionin dhe unë do të dështoja në testin e sheqerit në gjak.”

Gruaja e aktorit Hilaria Baldwin, zbuloi lajmin për operacionin e tij të fundit në ijë në Instagram muajin e kaluar. Ajo tregoi se burri i saj kishte kaluar një “kapitull shumë intensive të dhimbjes kronike”, ndërsa postoi një foto të Alec në shtrat./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *