• |
ide | kryesore

Arbana Osmani publikon foton e parë nga dasma

-Instant, F1, Paparazzi

Arbana Osmani ka publikuar ditën e sotme foto nga dasma. Moderatorja dhe Eduart Grishaj kurorëzuan dashurinë e tyre në një ceremoni private në Toskana një javë më parë.


“Bashkë ne të dy”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *