• |
ide | kryesore

Kontrolli i banesave/ Reagon ashpër Ahmetaj: Raprezalje në familjen time

Lajme, Të fundit
ahmetaj incenerator

Ish ministri Arben Ahmetaj, ka reaguar përsëri nga arratia mesditën e sotme në rrjetin social Facebook. Pas kontrolleve sot me urdhër të SPAK në banesën e partneres së tij dhe sekuestrimin e 4 apartamenteve, Ahmetaj e ka cilësuar reprezalje, kontrollin e BKH-së në banesat e familjarëve të tij.


Duke përmendur moshën e prindërve, Ahmetaj shprehet se atyre u janë marrë celularët, me ‘shpresën’ për gjetjen e provave për inceneratorët.Ai shprehet se shifra 1.8 mln euro që ka dalë si pjesë e hetimeve s’është gjë tjetër veçse një lajm i rremë.

ARBEN AHMETAJ:

Sot u bë raprezalja e rradhës në familjen time, nga mosha 82 vjeç e poshtë.

Madje pleqve iu janë marrë dhe celularët, në kërkim të provave për “inceneratorët”.

Ndërsa “spin doctor”/kontakt inceneratorësh, ka qarkulluar lajmin e rremë se qenkan transferuar 1,8 milionë euro…Në vend të merren me fondet e inceneratorëve, merren me 1,8 milione euro imagjinarë.

Fake news e prodhuar në laboratorët e ortakërisë mediatike dhe jo vetëm, të inceneratorëve ….9 Comments

 1. Ti shkerdheu Bashkjetuesit nga mosha 82 vjec e poshte, Erion Veliaj! Mos na dil me deklarata se sinqerisht nuk i kerrcet K@RI kujt…

  1. Le të dali me deklarata tigri, çfar të keqe ka …. Ka shumë njerëz që i kërcet k*** për të tilla xhevahire.

 2. për Berishën, BIRN bën punë të lavdërueshme kur publikon artikuj për qeverinë e Edi Ramës, por është e kapur dhe kontrolluar nga George Soros, kur artikujt kanë lidhje me të dhe familjarët e tij.Ta futi salihu ben,por shyqyr qe te la gjalle se hajdarin olldashin pashkon gazededen i coje per lesh ne boten tjeter,kujdes ruaju nga maloket e salihut ne angli Ben

 3. Or tiger leshi mos u merr ma me Edvin shkerdhramen dhe Erion Velinexhadin.Fillo e cicero,se ulurimat e tigrit nuk ke bithe te leshosh.Fillo e hapu,nxirre inatin me Zoton,Mertirin,Agacin,Gugallen,Thoman dhe te tjere qe te kane futur gishtin ne verre.
  Dhe mos harro FAJIN per zhveshjen bithjasht te te gjitheve ma lart,po asht e vertete, e ka Saliu.Te mos ishte Ai dhe Kokemadhja,ju do te vazhdonit te na vidhnit pensionet tona.

 4. o tigri i karit ta futi rama

  biles te ka lene dhe pa kokeer leeku nga ato qe ndanit bashke.

  tani tigri bej si i ndinjuar sa te duash, goditjen e more, burgun e ka gati ne shqiperi
  ke vetem nje mundesi qe te vjellesh nga fundi i stomakut cdi per ramen dhe me fakte, ke per tu bere target, por te pakten do fitosh respektin e atyre qe e duan shqiperine nje end normal, doemos keto koncepte jane te huaja per njerez si ty dhe rama qe donie me grabit ca ju del para, por ne shqiperi ka shume njerez qe duan te jene normal dhe duan te kene standarte europiane, keta jane ata qe mund te kesh shprese ti , te tjeret do te te qijne para e mbrapa po u dole ne shteg duke fillu nga amerikanet te paret dhe zagaret e rames , me spakun ne krye qe te kan hedh te shinat e trenit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *