• |
ide | kryesore

Dalton Gomez kërkon të rikthehet me Ariana Grande

Paparazzi, Slider


Ish partneri i Ariana Grande, Dalton Gomez, thuhet se nuk po e trajton shumë mirë ndarjen e tyre.

“Dalton është shkatërruar nga kjo,” tha një burim për US Weekly të mërkurën. “Ndarja nuk është ajo që ai donte. Ai donte një përrallë, një fund të lumtur dhe nuk duket kështu.”

Për më tepër, një burim i dytë i tha gazetës se Gomez po shpreson për një pajtim. “Dalton me të vërtetë shpreson t’i bëjë gjërat të funksionojnë me Arianan,” ndau burimi i dytë i brendshëm. “Pavarësisht vështirësive që kanë kaluar, ai nuk është gati të heqë dorë nga martesa e tyre. Ai e pa veten duke kaluar pjesën tjetër të jetës së tij me Arianan dhe do të bëjë gjithçka për ta kapërcyer këtë.”

Page Six konfirmoi të hënën se çifti, i cili u martua në maj 2021, po divorcohej. Një burim i brendshëm na tha në atë kohë se këngëtarja e “7 Rings” dhe agjenti i pasurive të patundshme luksoze “e morën vendimin së bashku”.

“Ata kishin probleme para janarit, por duan të mbeten miq të mirë”, tha burimi. Asnjëri nuk ka folur publikisht për ndarjen, por burimet pohojnë se  stilet e tyre të jetesës “të ndryshme” nuk po funksiononin pas pandemisë.Gomez me sa duket ishte “i befasuar” nga axhenda e Grande pas heqjes së kufizimeve për COVID-19, tregoi një tjetër./Lapsi.al

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *