• |
ide | kryesore

Bashkë me Encën u arrestua dhe i dashuri i saj

Paparazzi, Slider

Mëngjesin e sotëm Enca u arrestua nga policia e Tiranës për mbjellje kanabisi në kushte shtëpie.


Plot 5 vazo me hashash iu kapen në shtëpinë e saj në Lundër, në periferi të Tiranës.Mirëpo ku ndodhej ajo tre ditë më parë? Në jug të vendit duke shijuar pushimnet e saj që nuk mbarojnë kurrë.

Pas vendeve ekzotike, fundjavën që lamë pas këngëtarja zgjodhi jugun e Shqipërisë për t’u relaksuar. Fotot nga këto pushime nuk munguan në Instagramin e saj.

Sakaq kujtojmë që pas arrestimit, këngëtarja ka thënë në polici që është përdoruese dhe e ka për përdorim vetjak. Bashkë me të është arrestuar dhe i dashuri i saj.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *