• |
ide | kryesore

Drama në Sanremo, flet Fedez

F1, Paparazzi
Fedez

Sot, e enjte, 14 shtator, u publikua në Prime Video episodi special i serialit “The Ferragnez”, me fokus atë që ndodhi mes protagonistëve të tij, Fedez dhe Chiara Ferragni, me rastin e Sanremo 2023. Pas puthjes mes reperit dhe njw prej pjesmarrwve tw konkursit. Kimika që u zhvillua në skenën e Ariston dhe një sërë thashethemesh që ndoqën njëri-tjetrin në lidhje me marrëdhënien mes Chiarës dhe Fedez në periudhën në vijim, tashmë të dy edhe përmes këtij episodi, kanë vendosur t’i tregojnë publikut se si shkuan në të vërtetë gjërat atë periudhë të komplikuar.


“Para, gjatë dhe pas Festivalit janë shkruar shumë gjëra dhe kam lexuar për mua dhe për ne, por ajo që do të gjeni në këtë episod është historia jonë e vërtetë”, ka shkruar vetë sipërmarrësja në një postim në Instagram me qëllim prezantimin e episodit. Një histori më introspektive e postuar nga këngëtari, i cili vendosi të përfitojë nga ky medium edhe për t’i kërkuar falje gruas së tij dhe për të folur për përmirësimet personale që po përpiqet të bëjë për familjen e tij.“U publikua episodi special i Sanremos i The Ferragnez, një eksperiencë e rëndësishme profesionale e Chiarës, të cilën duhet ta kisha mbështetur siç ka bërë gjithmonë me mua”, lexojmë me fjalët e Fedez, “Fatkeqësisht, siç e dini të gjithë, nuk shkoi. në këtë mënyrë, ishte një periudhë në të cilën nuk isha i qartë dhe doli një pjesë e imja për të cilën nuk jam krenar. Më vjen shumë keq për atë që nuk arrita të bëj dhe për atë që bëra. Muajt ​​e fundit kam punuar shumë për veten, shëndetin tim mendor dhe marrëdhënien time, duke u përpjekur të përmirësoj veten veçanërisht për të mirën e familjes sime”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *