• |
ide | kryesore

Dhunohet me grushte një 41-vjeçar në Kamëz, përfundon në spital

Lajme, Të fundit
Kris arma në Dibër, policia arreston një person

Një 41-vjeçari është dhunuar me grushte në Kamëz. Ngjarja ndodhi rreth orës 06:50, në Babrru. Policia bënë me dije se persona të paidentifikuar kanë goditur disa herë me grushte shtetasin me inicialet Sh.H. dhe më pas janë larguar.


Për pasojë 41-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e personave të përfshirë në ngjarje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *