• |
ide | kryesore

Zgjedhjet në Kukës, deri në orën 13:00 votuan 24.82% e votuesve

Lajme, Të fundit

Zgjedhjet në Kukës vijojnë ende, ku deri më tani nuk është raportuar asnjë problematikë. Deri në orën 13:00, sipas KQZ kanë votuar 24.82% e qytetarëve me të drejtë vote.
 

Në garë janë Albert Halilaj i PS dhe Emri Vata i koalicionit ‘Bashkë Fitojmë’. Qendrat e votimit janë hapur që prej orës 07:00, ndërsa do të qëndrojnë të hapura deri në orën 19:00.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *