• |
ide | kryesore

Patrick J. Adams publikon foton e paparë të Markle në “Suits”

Paparazzi

Patrick J. Adams ka ndarë së fundmi një foto të Meghan Markle që nuk janë parë kurrë më parë në xhirimet e Suits.


Adams publikoi përmes Instagram një foto të Sarah Rafferty (e cila luajti Donna Paulsen) dhe Markle (Rachel Zane) duke qëndruar në zyrën e Rick Hoffman (Louis Litt).Paulsen është në telefonin e saj duke parë kamerën ndërsa Markle është shtrirë. Aktori postoi gjithashtu foto të Gabriel Macht (Harvey Spectre), Hoffman, Gina Torres (Jessica Pearson) dhe Max Topplin (Harold Gunderson). “Më mungojnë miqtë e mi”, shkroi Adams në foton me Paulsen dhe Markle. “Secili prej tyre”.

Suits, i cili transmetoi episodin e tij të fundit gati katër vjet më parë, pati një sukses verën e kaluar pasi u bë i disponueshëm për transmetim. Shfaqja është bërë një nga 10 shfaqjet më të mira në Netflix dhe ka pasur rreth 18 miliardë minuta kohë shikimi në gjigantin e transmetimit që nga muaji i kaluar.

Ai përqendrohet rreth personazhit të Adams, Mike, i cili punësohet në  në Pearson Hardman (më vonë Pearson, Spectre, Litt), edhe pse  nuk ka një diplomë juridike, aq më pak një nga Fakulteti Juridik i Harvardit.

Pas ringjalljes së shfaqjes, producenti ekzekutiv Gene Klein foli shkurtimisht për mundësinë e kthimit të Markle nëse do të ketë ndonjëherë një vazhdim. “Unë do të supozoja se kjo nuk është e mundur,” u përgjigj ai në një intervistë pë TVLine.

Dukesha e Sussex në fakt kohët e fundit përmendi mundësinë e një ribashkimi të Suits, edhe pse ndoshta me shaka. Në një video virale , ajo i tha Melissa McCarthy për një surprizë të madhe që ajo po planifikonte./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *