• |
ide | kryesore

“Plehra, hajdeni këtu!”, deputeti i PD përplasjet me aktivistët e Levizjes Bashkë (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

“S’keni turp, s’keni, plehra, po na tregoni ju pazaret! Kush jeni, jua tregon unë. Bëni përgjithësime ju. kush ia mban të dalë me mua?”


Këto ishin fjalët e deputetit demokrat, Helidon Bushati i cili, para hyrjes së Kuvendit të Shqipërisë është ndeshur me protestuesit e “Lëvizjes Bashkë” për minimumin jetik.Teksa ka shkëmbyer replika për këtë çështje me protestuesit, deputeti i PD-së ka humbur toruan, pasi protestuesit i kanë kujtuar edhe rritjen e rrogave të deputetëve, teksa debati më pas ka agravuar.7 Comments

 1. po re arlind qorri per ju mjaft po shif adriatik llapen si e nxjerr krejt televizoret edhe gjeti cdo gje gati edhe i thoni arlind qorrit asht me mjaftin duke e share edhe deputet si majtas edhe djathtas po shiheni nje here me sy kush i ngja mjaftit dhe fliteni tjetri mori vota pa ndihmen e askujt me fushaten pa miliardera

 2. Për bythën e Zen Sali Berishes dhe Abi Malltezit, Sali Berisha, kërkon të djegë përseri Shqipërinë.
  E dogji kur e mori më 1992.
  E dogji në 1997
  E dogji në 1998
  E dogji dhe e poqi me tritol urash, pritash e shtyllash elektriku, sa herë i afrohej zjarri në bythë.
  E dogji në Gërdec.
  E dogji në çdo protestë
  E tashti, do ta djegë përseri.
  U djegsh familiarisht o Sali Berisha, nga zjarri që po ndez vetë.Deputeti foltores o lapsexhinj te salihut

  1. Daku, ne ’97 zjarrin ja vune vete shqiptaret vendit! Sju tha njeri te fusnin shtepite ne fajde! Po te ishin te zgjuar, e jo bageti, vepronin ndryshe!

   E cfare fituan, 100% (gishtin .!.) qe u premtoi Nano ne Vlore?! Nje mut te madh! I dhate dhe medalje! Hallall jua boft Zoti.

   Sikur te krijohen perseri piramidat, perseri ky milet avazin. Do shese lopen, shtepine, katandine. Ne fund te dites, zjarrin serisht ketij vendi! 😀

   Race pellazgo-otomane sido ta levizesh! 😀

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *