• |
ide | kryesore

SPAK godet grupin kriminal, arrestohet Bujar Germizi

Lajme, Të fundit

Zbardhen detaje të reja nga operacioni i SPAK, ku gjatë ditës së djeshme rë në pranga ish-zv. Drejtori i policisë së Tiranës Erzen Breçani, dhe shefi i krimeve të komisariatit nr.6 në Tiranë Dedan Gjoni.


Mësohet se në pranga ka rënë edhe Bujar Gerzimi, një personazh i njohur i botës së krimit në Kukës.Në total SPAK ka lëshuar 11 urdhër-arreste, mes tyre për djalin e Breçanit dhe Ervin Mata, një emër i njohur ky për drejtësinë shqiptare.

Erzen Breçani akuzohet për përkrahje të autorit të krimit dhe pastrim parash, ndërsa djali i tij për trafik droge dhe pastrim parash.1 Comment

  1. Mendoj që në gjithë ato grupe që mbështesin Ramën u gjetën disa që mund të jenë të djathtë!! Vazhdon Aspaku me politikë përzgjedhje!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *