• |
ide | kryesore

Vajza më e bukur në botë, vetëm 6 vjec (FOTO)

F1, Stil

Ajo quhet Anastasia Knyazeva dhe ka plot 500.000 ndjekës në Instagram.Ajo është tashmë një modele e suksesshme dhe ka marrë pjesë në disa fushata mode si për brandin rus Chobi Kids.Sidoqoftë fjalët janë të tepërta përpara bukurisë së Anastasia shijoni këto foto.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu