• |
ide | kryesore

VIDEO/ Si reagon Sharon Stone kur e pyesin: A jeni ngacmuar ndonjëherë seksualisht?

Syri i Lapsit

“A keni qenë ndonjëherë objekt i sulmeve seksuale?” Ishte kjo pyetja direkte që gazetari e CBS, Lee Cowan i bëri aktores hollivudiane, Sharon Stone. Diva 59-vjeçare edhe pse mund t’i përgjigjej në shumë mënyra u mjaftua me një qeshje të gjatë e cila vlejti sa për mijëra fjalë.

Më pas Stone shpjegoi se gjatë karrierës së saj 40 vjeçare, “i ka parë të gjitha”. Ndoshta dhe për shkak se konsiderohej një vajzë e padjallëzuar e cila vinte nga thellësitë e provincës së Pensilvanisë.

1 Comment

  1. Haha…Sharon-it nuk kane patur nevoje t’ia kerkojne se e jepte vete. Prandaj ka qeshur me te madhe (dmth ju nuk keni Pse Nanette une iu a jap vete). Sharon para disa vitesh mbronte Serbet dhe akuzonte Shqiptaret per krime lute.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu