• |
ide | kryesore

VIDEO+18/ Studentët, seks në mes të ditës pas godinës së Universitetit

Syri i Lapsit

Dy studentë janë filmuar teksa kryenin marrëdhënie intime pas universitetit në mes të ditës.


Pamjet e turpshme janë xhiruar nga nxënësit e tjerë të universitetit “New South Wales”, në Australi. Studentët e tjerë kanë nisur të qeshin dhe t’i ngacmojnë.


Siç shkruan “Daily Mail” që ka postuar videon, studentët aziatikë nuk e kanë prishur terezinë, por pamjet janë hedhur online, duke u bërë virale e duke marrë mijëra komente negative.

Bordi drejtues i universitetit është shprehur se kjo sjelle e turpshme e dy studentëve, do të ndëshkohet duke marrë masa të rrepta disiplinore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu