• |
ide | kryesore

FOTO/ Deputetja e PS-së Elisa Spiropali shfaqet me dekolte të hapur në foltoren e Kuvendit

Pikante

Kuvendi ditën e sotme ka vazhduar edhe sot me akuzat e ndërsjellta mes opozitës dhe mazhorancës.

Ndërkohë, në të njëjtën kohë që mbahet seanca plenare, Saimir Tahiri mbajti një konferencë për shtyp ku lëshoi akuza të forta kundrejt opozitës dhe partisë socialiste.


Por në mesin e këtyre zhvillimeve, duket se deputetja e PS-së, Elisa Spiropali ka qenë më shumë e shqetësuar për veshjen e saj.

Ajo tërhoqi vëmendjen, pasi kur mori fjalën në foltore, u shfaq me një dekolte të hapur, veshje e cila zakonisht nuk shihet në seancën plenare.

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu