• |
ide | kryesore

Adelina Tahiri sjell në jetë djalin e saj

Paparazzi, Slider

Adelina Tahiri rreth 1 javë më parë ka organizuar Baby Shower-in për vogëlushin e saj dhe menjëherë pas festës është shtruar në spital duke qenë se ishte në ditët e fundit të shtatzënisë.

Por mesa duket pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi. Adelina ka dhënë lajmin e shumëpritur nëpërmjet një postimi në Instagram. Ajo ka bërë një foto të dorës së saj dhe të voglit e përbri shkruan: “Mirë se erdhe në botë, princ i vogël Jon”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu