• |
ide | kryesore

VIDEO/ Plas sherri në finalen e Miss Bum Bum: Të pasmet e tua janë false!

Syri i Lapsit

Braziliania Ellen Santana ka fituar kurorën e Miss BumBum, konkursi për të pasmet më të bukura. Por spektakli u bë arenë edhe e një incidenti që ka lënë pa fjalë të pranishmit, por edhe shikuesit nga e gjithë bota. Në momentin e marrjes së çmimit të parë një konkurrente tjetër, e quajtur Aline Uva iu afrua dhe e grisi shiritin e fitueses duke i thënë: “Të pasmet e tua janë false” që më pas shtoi:

“Unë tërhoqa titullin e fitueses pasi unë jam e vetmja femër që e meritoja. Unë plotësova të gjitha rregullat e lojës, të pasmet e mia janë reale, ndërsa të pasmet e saj janë plastike. Miss BumBum është një farsë. Mund t’i provoj me fakte të gjitha këto që them”, – tha Aline Uve, e cila ia rrëmbeu shiritin fitueses dhe e vuri në trupin e saj, për të mos e dorëzuar më. Momentet pikante të këtij incidenti mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu