• |
ide | kryesore

FOTO/ Protesta e studentëve, shpërthen gallata me Ramën në internet

Pikante

Protesta e studentëve përveçse mori një shtrirje masive dhe u përshëndet nga një masë e madhe e opinionit publik ka shkaktuar edhe mjaft ironi dhe tallje në rrjet për kryeministrin Edi Rama.

Më poshtë keni disa prej memeve.


Image may contain: 1 person, meme and text Image may contain: 1 person, text ImageImageImageImageImageImageImage

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu