• |
ide | kryesore

Thellohet estrada e Rama-Top Channel. Zbulohet edhe një socialiste e maskuar si protestuese (fotot)

Të fundit

Pas gjasme rregjistrimit që duhet të bënin tek emisioni Top Shou, aty rrjeta ka kapur vetem militantë socialistë që luajnë rrolin e kundërshtarëve të Ramës. Njëra prej tyre është edhe Alesja Marka e cila është parë edhe në mitingje të PS edhe në takime në kryeministri që figurojnë në Facebookun e saj. E bukura është kllouni që është ngritur në këmbë bën sikur i trajtin si kundërshtarë.


LAPSI.AL


12 Comments

 1. Parulla me Idiote dhe me e poshter eshte “Jo Politike” ne proteste.

  Po ore po. Kerkesat duhet te jene politike. Ketu korrupsioni qeveritar eshte sheshit, ju i kerkoni ndihme Qeverise te luftoje korrupsionin.

  Qellimi eshte te zhduket Arsimi I larte publik duke u bere i shtrenjte dhe rrumpalle, qe Arsimi privat te beje PARA

  Ky NUK investon ne Kapital Njerezor si Gjermania, Suedia, dhe gjithe Europa, me Arsim te Larte Publik FALAS,

  FALAS, dhe jo formula me mesatare notash, i varfer apo i pasur.
  Shteti investon tek njerezit, duke e konsideruar si investim ekonomik.
  Ketu bejne leke nga arsimi, eshte Model Biznesiper te fituar nga tarifat

  Po ore PO. Arsim i Larte Publik FALAS si e ka Europa,

  Njerezit sipas ketyre duhen rrjepur dhe futur ne borxhe, dhe derguar tek Universitetet Private.

 2. Po ku i ka gjet keto rrugace te vogla ky uturak kryeminister. Po si nuk e ka kuptu qe pataten ja kane grof te tjeret, ata qe deri e quanin (e q..inin) si liderrrrrr boteror te katundit ballkanik. TI THOTE DIKUSH QE JA KANE PRE BILETENNNNNNNNNNNNNNNNN —- DHE NGA BURGU SHPETON VETEM ME NJE MARREVESHJE SI AJO E FAMILJES HOXHA ME IMPERIALISTET QE PO JA BEJNE GATI TNEXHEREN KU DO E ZIEJNE…… SIGURISHT ME UJE UTURAKU

 3. “Ne pergjigje te Patrulles se komentuesave tw Rilindjes qe thote:

  Jo ore jo, se ti duhet te paguash taksa..per ti mbajtur qyl keta studentet…apo varja se po shkruaj ne fb’

  ……………..
  Taksa paguajme sa te duash.

  Pa filluar biznes paraqiten per te te rrjepur nga taksat.

  Edhe rrugeve ka ndermend tu bere traun qw tw tw marrevtaksa Ty, dhe tia japw privateve.
  Te ka fitur ne borxh me Koncesionaret.

  Qofte ska Daja per ty, por ka per Oligarket ore komentues Rilindas.

  Gabime qe ti japinn tendera miliona Euro, firmave famtazme, jane gjera qe ndodhin, o komentues i lumtur nen udheheqjen e Udheheqesit te Madherishem e te Pagabueshem

  Arsimi Publik eshte bere rrumpalle, dhe kjo i intereaon Arsimit Privat.

 4. ne terezi e keni, ju te lapsit zbuloni freshistet e infiltruar ata te gazetes tema zbulojne pd-istet e lsi-istet e infiltruar

 5. Dil nje xhiro nga Kosova. Pyet sa kushton Universiteti? Pyet edhe ne Itali, Gjermani, Austri. Do habitesh. Jemi komkurues ne Cmim, ne drejtimin e kumdert.

  Arsim Publik Falas eshte realitet ne Europe. Shteti investon atje.

 6. Me ne fjale qe ta mbyllim ketu tek -TOPE-QENLLI-ishin tere -FRESHISTET-pa u ngrit ne kembe psiko-skizofreni -per ti respektuar qe kishin shkuar atje per ta nxjerre nga bataku .Turp per ata pseo studente qe tradhetuan kauzen e shumices .Sot ato fytyra zboini nga protesta dhe le te struken tek zyrat e -Freshit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu