• |
ide | kryesore

Konfirmohet ndarja e Lady Gaga-s nga i fejuari

Paparazzi, Slider

Këngëtarja 32 vjeçare Lady Gaga dhe Christiano Carino 49 vjeçar filluan të dilnin së bashku në vitin 2017.

Më pas çifti shpalli  fejesën ku Christiano i dhurojë Lady Gagës një unazë diamanti me një çmim marramendës. Ditën e sotme, ‘Just Jared’ konfirmoi se Lady Gaga dhe i fejuari i saj prej dy vitesh, Christian Carino janë ndarë. Aludimet e ndarjes së tyre filluan që në momentin kur këngëtarja u shfaq vetëm në tapetin e kuq dhe pa unazën e saj gjigande

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu