• |
ide | kryesore

FOTO/ Mos e lër Irinën për Gagën!

Paparazzi

Muajin e kaluar, Lady Gaga hodhi poshtë zërat se ajo kishte një marrëdhënie me Bradley Cooper, bashkëshortin e Irina Shayk. Zërat lindën pas performancës së këngëtares dhe aktorit në ceremoninë e çmimeve Oscar. Gjithsesi, duke parë fotot e Irinës në plazhin e Majemit, është shumë e vështirë të besojmë se Bradley mund ta lërë modelen ruse.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu