• |
ide | kryesore

Sërish akuza për tradhëti ndaj bashkëshortit të Jlo

Paparazzi, Slider

Alex Rodriguez është akuzuar sërish për tradhti ndaj divës Jennifer Lopez.

Këtë herë akuza vjen nga një modele Playboy, e cila pretendon se Rodriguez i kërkoi të bënin treshe vetëm tri javë para se ti propozonte këngëtares. Zoe Gregory pretendon se 43-vjeçari i mbushi telefonin me mesazhe duke i kërkuar treshe, madje i ka dërguar edhe fotografi të turpshme si dhe i kërkoi të takoheshin personalisht.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu