• |
ide | kryesore

FOTO+18/ Çfarë ndodh në festat e çmendura të miliarderit “Candyman”

Lapsi Leaks

Miliarderi australian Travers “Candyman” Beynon është i njohur për festat e tij “të çmendura”. Me një buxhet prej 500 mijë dollarësh aty do të gjesh pa fund, femra, modele të zhveshura, vende luksoze dhe pije nga më të shtrenjtat.

Këto janë vetëm disa nga detajet e asaj që mund të mendosni, por galeria e fotove më poshtë do t’ju zbulojë një pjesë të asaj që ndodh brenda festave të tij. ©LAPSI.al


4724A14300000578-5163947-image-a-132_1512891318594 F7-1 F1-2 F3-2 F4-1 F5-1 F6-1 F8-1 F9-1 F10-1 F11-1 F12-1 F19 F18-1 F16-1 F14-1 F13-1 F26 F27 F29 F31 F34 F38

 

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu