• |
ide | kryesore

VIDEO/ I riu shqiptar ngre në këmbë jurinë e “The Voice France”

Paparazzi

Gjon Muharremaj është një i ri shqiptar që po triumfon në ‘The Voice’ në Francë. Performanca e tij ka mahnitur jurinë aq sa në fund të gjithë u ngritën në këmbë. Ai ka lindur në Zvicër dhe është djalë i një babai nga Kosova dhe nënës nga Tirana. Njihet edhe me emrin e artit “Gjon’s teras”.

Ai është në mesin e 12 konkurrentëve në nivelin e avancuar në “The Voice” dhe ka përballë një garë të fortë. Kur ishte vetëm 12 vjeç Gjoni ka mahnitur jurinë e “Albanians Got Talent” me zërin e tij të fuqishëm. Së fundmi ka prezantuar dhe një këngë të tij “Babai”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu