• |
ide | kryesore

Gjirokastër/ Materialet zgjedhore shpërndahen në KZAZ me makina ushtrie

Lajme, Të fundit

Kanë mbërritur në Gjirokastër materialet zgjedhore në Komisionet Zonale të Administrimit të Zgjedhjeve të Bashkisë së qytetit.

Pamjet tregojnë se këto materiale janë transportuar nga mjete të ushtrisë dhe të Policisë së Gjirokastrës.

Gjatë ditës së sotme, procesi i shpërndarjes së materialeve ka vijuar i qetë dhe nuk janë shënuar përplasje mes përkrahësve të opozitës së bashkuar joparlamentare dhe forcave policore.

 

 

1 Comment

  1. Komandanti i forcave te ushtris duhet te marrin nen kontroll ushtrin kto veprime qojn ne grusht shteti vendosje te diktatures.Me kujtohet 2 prilli ku komandanti i divizjonit Shkoder nuk lejoj asmjetet e ushtris as ushtrin te dal per shtypjen e 2 Prillit ne Shkoder

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu