• |
ide | kryesore

Kendall sulmohet online nga motra e ish të dashurit, ‘Femër e përdalë’

Paparazzi, Slider

Dramat nga familja Kardashian-Jenner nuk janë asnjëherë të papritura, por këtë herë kemi një hyrje të re: ish i dashuri i Kendall dhe motra e tij Liv Simmons. Ndërkohë që Kendall aludohet të ketë nisur një lidhje me një tjetër basketbollist, Liv shpërndau në Twitter këtë:


“Unë nuk do doja kurrë të njihesha që dal me sportistë. Imagjino të kalosh pas dore.’. Dhe pasi fansat e sulmuan, pasi e nënkuptuan si një status drejtuar modeles, ajo u shpreh:


“Oh, në djall shkofshi njerëz, unë jetoj poshtë një peme. #ShadyLife. Më mirë të jem e çmendur sesa e përdalë. #Facts”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu