• |
ide | kryesore

Sarandë, çifti bën seks në ballkonin e apartamentit, pushuesit shohin skenat (VIDEO +18)

Syri i Lapsit

Me sezonin e verës, nuk mungojnë as skenat e nxehta në ambientet publike. Videoja e mëposhtme është regjistruar në Sarandë, ku shfaqet një çift duke kryer marrëdhënie seksuale në ballkonin e apartamentit. Kjo skenë ka nxitur reagimin dhe të qytetarëve të tjerë, të cilët e kanë denoncuar aktin, pasi rrotull mund të kishte edhe të mitur.

Çifti me pushime në Sarandë bën seks në ballkon, pushuesit shohin gjithçka on Vidnews.


6 Comments

  1. Prandaj them une – mos is hfaqni vend e pa vend fotot e Rames, Spiropalit apo Balles, se mund te kete te mitur rrotull

  2. Nuk e kuptoj dot cfare kuptimi ka berja dhe shfaqja aq me teper e ketyre VC .por sa me shume zullum aq me afer fundi. Ok qe po vjen mirese te vije. Po jane qeniet e tokes gati per fundin?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu