• |
ide | kryesore

Katy dhe Orlando anulojnë planin e dasmës

Paparazzi, Slider

Katy Perry dhe Orlando Bloom u fejuan në një helikopter ditën e të dashuruarve, por me sa duket momentalisht nuk kanë ndërmënd të martohen.

Së fumdmi Katy në një interviste kur u pyet nga moderatorët në lidhje me dasmën tha se ende nuk e ka dasmën në plan. “Mendoj se jemi shumë mirë. Po punojmë fort në idetë dhe strukturat kryesore, përpara se të ndërtojmë një shtëpi gjigante. Po flas nga ana emocionale. Është shumë e rëndësishme të punojmë me marrëdhënien tonë përpara se të hedhim këtë hap të rëndësishëm. Kemi qenë të dy të martuar më parë dhe nuk është e njëjta gjë kur je në të 30-at”, është shprehur këngëtarja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu