• |
ide | kryesore

George Clooney tregon biznesin e tij të ri

Paparazzi, Slider

George Clooney çmendet pas djathit të deles italian, “pecorino”.

Aq sa, pasi e provoi gjatë qëndrimit në Sardenjë, dërgoi 32 kg në Los Angeles , në mënyrë që t’ua ofronte miqve dhe klientëve të ardhshëm.
“Daily Star” shkruan se aktori është gati të nisë biznesin e djathit.
Clooney është i dhënë pas biznesit. Në vitin 2013 aktori lançoi me sukses një linjë tekile, “Casamigos”, dhe tani dëshiron të importojë djathin sard në SHBA.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu