• |
ide | kryesore

500 euro për një foto me Arnold Schwarzenegger

Paparazzi, Slider

Tashmë  cdo kush mund të bëjë  një foto me Arnold Schwarzenegger,por i duhet të paguajë  pasi një “selfie” kushton gati 500 euro.

72-vjecari do të jetë i ftuar në teatrin Berlener si pjesë e turneut “CHAMPION”. Ai do të flasë publikisht për jetën e tij, së bashku me ulje-ngritjet që ka përjetuar gjatë karrierës.
Biletat kushtojnë në 49-199 euro. Por, në këtë event është rreptësisht i ndaluar telefoni. Sipas Bild, secili fans që do të dojë një fotografi me Arnold, duhet të paguajë 499 euro. Nëse pozojnë dy persona me Arnold, atëherë përfitojnë një ulje dhe paguajnë 799 euro.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu