• |
ide | kryesore

FOTO PIKANTE/ Portreti i ngrysur i Ramës dhe gjesti me gishtin e mesit para gazetarëve

Pikante

Kryeministri Edi Rama mbajti një konferencë të gjatë për shtyp për të folur pas JO-së që BE i tha Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut për çeljen e negociatave. Kreu i qeverisë shqiptare doli para gazetarëve me një portret të ngrysur dhe pak herë vuri buzën në gaz nga pyetjet që iu bënë.

Në një prej fotove të agjencisë së lajmeve LSA duket se si Rama ka veçuar gishtin e mesit, por në dukje është e paqëllimshme. Kujtojmë se për gjestin e gishtit, ambasadori i OSBE-së në Tiranë Bernd Borchardt u vu në qendër të kritikave derisa u detyrua të kërkojë ndjesë. ©LAPSI.al


7 Comments

  1. Ate gisht e ruan per ju te lapsit dhe shpellaret shurranjose qe kur te vij dita tja u fus ne bythe,si beri me salihun ne2013,2017 dhe 2015 me lulune,prandaj shikojeni mire gishtin,se mos thoni me vone qe e ka nderruar

  2. Tregon per veten qe une ja si gishti mezit dhe nuk largohem kollaj nga pushteti, natyrisht vetem ai qe eshte k… r nuk e kupton se cfare eshte duke bere, por ky e di cfare po bene eshte k me shkolle

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu