• |
ide | kryesore

FOTO/ Kalimtarët tmerrohen, policia vihet në ndjekje të kësaj makine

Stil

Sado që përpiqen ta ndalojnë e ta mohojnë, Hallouini ka arritur të depërtojë edhe në Rusi. Por kjo nuk do të thotë që njerëzit janë mësuar me shaka që janë tipike të perëndimit, e sidomos të Amerikës.

Policët rusë u morën në telefon nga kalimtarët pasi kishin parë një makinë me bagazhin hapur, e prej ku vareshin një palë këmbë të një personi ndoshta të vdekur. Policia e kapi makinën dhe e ndaloi, por këmbët ishin thjesht xhinse të mbushura e të ngjitura pas këpucëve, për të bërë një shaka Hallouini.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu