• |
ide | kryesore

VIDEO/ Incidenti mes banorëve të Astirit dhe gazetarit të Top Channel

Syri i Lapsit

Përplasje të forta pati mëngjesin e së martës mes policisë dhe banorëve të zonës së Astirit në kryeqytet, pasi IKMT ndërhyri për të prishur banesat që preken nga projekti i Unazës së Re.


Një incident ka pasur edhe mes banorëve dhe gazetarit të Top Channel, Andi Bora që ndiqte dhe raportonte nga vendngjarja.


Një nga banorët e pranishëm i ka marrë atij mikrofonin nga dora dhe ia ka flakur në rrugë. Menjëherë pa këtij veprimi një tjetër banore e ka sulmuar atë duke i kërkuar që të largohej. ©LAPSI.al5 Comments

  1. Nuk e di pse ende lexoj komente ne funt te artikujvet. Te paguar apo jo Injoranca + shpirtligesia = e keqja ne infinit. Demin me te madh I a beni vehtes tuaj nese kete do ta kuptoni ndonjehere

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *