• |
ide | kryesore

FOTO/ Rama kundër Kosovës, tallje pa fund në internet

Pikante

Kanë qenë të shumta reagimet pas takimit të minishengenit Ballkanik të zhvilluar të shtunën në Tiranë.

Nuk mungojnë në rrjetet sociale thumbimet, ironia dhe talljet me kreun e qeverisë shqiptare. Më poshtë disa prej tyre.

Image may contain: 1 person No photo description available.

 

5 Comments

  1. kot e shani.a nuk ishit ju qe i dhate tepsine ne fillim e pastaj timonin.u shitet per nje rroge disa,disa te tjere per nje thes miell,disa nga servilizmi.me kete kategori njerzish gjithmone do kete aventurier,hajdute e te poshter ne drejtim te vendit.shembujt flasin qarte;zogu,enveri,saliu,rama,iliri,luli ky i fundit jo me pak se te tjert por mendon e tenton ti kaloje te gjithe.ato qe i shkojne pas ketij lloi at perfundim do te kene.edhe ju te mediave nuk jeni me pak te pa fajshem se ato pushtat(pushtetaret) mos i harroni shkrimet,levdatat,mbeshtetjet servilizmat e treguara ndaj ture(po te doni ju jap edhe emra)

  2. Ke të drejtë edvinit i bien në qafë, biles është më i mirë se Saliu, ZoguMeta dhe Luli, ndërsa me enverin janë aty-aty.

  3. Me ben shume pcrshtypje menyra si e mbrojne dhe si e propogandojne disa fytyra qe dalin ne te ashtuquajtura emisione te hapura kete palacollek me emrin minishengen. Jane po keta surreter qe dilnin dhe perkrahnin ndryshimin e kufijve dhe me mbrapa pasi kjo poshtersi deshtoi fale nje njeriu trim dilnin dhe e denonin kete tentative. Jane po keta palaco qe ftohen ne cdo emision per te folur per te gjitha temat madje edhe per impotencen seksuale se aty kane me shume pervoje. Turp.

  4. Sipas ca info ‘sh EDI RAMA DHE ALEXANDER VUCIC DHE MERO BAZE E KALUAN NJE NATE NE HOTEL NE TIRANE ..MERO BAZE KISHTE 2 ROLE NE KETE MBREMJE 1 PER TI LEPIR BYTHEN EDI RAMES DHE PER TI PERGADITUR KOKAINEN EDIT , DHE 2 PER TI FUTUR KA..N NE BYTH ALEXANDER VUCICIT..SO NJE GJEST MIRE NJOHJE ALEXANDER VUCIC JA DHUROJ BREKET E TIJ MERO BAZES SI DHURATE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu