• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta Kirk Douglas

Paparazzi, Slider

Ditën e djeshme, legjenda e Hollivudit Kirk  Douglas mbylli sytë për gjithmonë.

Ai vitin e kaluar festoi 103 vjetorin e tij mes njërëzve më të dashur të tij. Ishte djali i tij një tjetër legjende e Hollivudit Micheal  Douglas që dha lajmin me një deklaratë emocionale:

Eshtë një trishtim i madh për mua dhe vëllëzërit e mi që të njofotjmë se Kirk  Douglas na la sot’.
Ndërsa Catherine Zeta –Jones bashkëshortja e Micheallit publikoi një foto ku shkroi : ”Për Kirkun tim të dashur.Do të dua dhe pjesën tjetër të jetës sime. Më mungon që tani. Gjumë të qetë’.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu