• |
ide | kryesore

Një tjetër sukses për Loredanën

Paparazzi, Slider

Loredana, artistja me origjinë shqiptare, është gjithmonë në qendër të vëmendjes së publikut. Këngët e saj të sukseshme, por dhe jeta personale gjithmonë tërheqin fansat.

Pavarësisht se vetëm 24 vjeç, artistja ka arritur një sukses të jshtëzakonshëm dhe postimi i saj më i fundit e tregon këtë. Në rrjetin social Instagram, ajo ka postuar një instastory ku tregon se së shpejti ajo do të jetë në kopertinën e revistës së famshme gjermane “ Frankfurter Allgemeine Zeitung” të muajit shkurt. Dua Lipa, një tjetër artiste e njohur shqiptare, ka qënë pjesë e kësaj reviste. Të gjithë janë në pritje të botimit të revistës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu