• |
ide | kryesore

FOTO/ Nga Putin te Obama, momentet që turpëruan liderët botërorë

-Instant, Arkiva, Stil

Askush nuk u shpëton incidenteve të ndryshme, qofshin yje apo edhe politikanë të rëndësishëm.


Mediat e huaja kanë mbledhur momentet më të sikletshme të njerëzve më me influence të botës, mes tyre presidentë të vendeve të fuqishme të globit.


Këto pamjet pa asnjë dyshim që I kanë vënë në siklet dhe do të donin t’i zhduknin njëherë e mirë, shkruan Shqip.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu