• |
ide | kryesore

Nënshkroi kontratën me Psg, festa private e Icardi dhe Uanda Nara (Foto)

-Instant, Paparazzi, Slider
Tashmë çdo gjë është zyrtare: Mario Icardi  arriti të bindë drejtuesit e klubit pariseien për ta transferuar përfundimisht.

‘Paris Saint-Germain ka kënaqësinë të njoftojë blerjen përfundimtare të Mauro Icardit. Sulmuesi 27-vjeçar u huazua nga Inter  vitin e kaluar. Futbollisti argjentinas, ka nënshkruar me klubin tonë deri më 30 qershor 2024 , thuhet në njoftimin për shtyp të PSG në faqen e internetit. Dhe për këtë nuk është i lumtur vetëm Icardi por edhe bashkëshortja e cila njekohësishtë është dhe agjentja e tij Uanda Nara.

Dhe për të festuar ajo ka organizuar një festë me tendë në kopshtin e vilës së tyre që ndodhet në Liqenin e Komos. Festa ishte e organizuar mes miqve të tyre tek kampi i ngritur nga ata dukej që dukej si një qytet i vërtetë, duke nisur nga barbecuet deri tek tendat që do të flinin jashtë.  Kujtojmë që çifti së bashku me fëmijët e tyre e kaluan karantinën në këtë vilë nga ku nuk munguan as fotot provokative të  Uandës teksa bëntë banjo dielli në ditët e nxehta.


ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu