• |
ide | kryesore

Asli Enver publikon foto nga pushimet (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja e famshme e serialit “Nusja nga Stambolli” nisi pushimet e saj.

Ajo u pa së bashku me shoqet e saj më të ngushta në plazh dhe sigurisht që tërhoqi menjëherë vëmendje. Asli  postoi në rrjetet e saj sociale një foto dhe dukej tepër në formë. Veshur me bikini dhe me syze aktorja mori shumë komplimenta dhe komente nga fansat e saj.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu