• |
ide | kryesore

Snoop Dogg: Kam nevojë për paqe

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi Snoop Dogg së fundmi ka ndarë me ndjekësit nevojën për të patur paqe.

Permes një postim në rrjetin e tij  social Instagram, Snoop ka shkruar se më shumë se kurrë ka nevojë të jetë i rrethuar me energji pozitive. ”Asnjehere nuk kam patur aq shumë nevojë për paqe, sa kam nevojë tani.Nuk dua të zgjohem, i inatosur, i bezdisur apo me mendime dhe energji negative.Dua thjesht të jem i lumtur dhe në paqe me cdo gjë”, u shpreh reperi.Snoop Dog është një ndër fytyrat publike më të përfolura në mediat ndërkombëtare dhe më të ndjekur në rrjete sociale, me 51.1 milionë ndjekës.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu