• |
ide | kryesore

Bashkëshortja e Baris Arduç reagon ndaj aludimeve për një shtatzani

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori turk Baris Arduç është përfolur në media se do të bëhet baba për herë të parë.


Mediat turke kanë raportuar se burime të afërta me ciftin kanë pohuar se bashkëshortja e tij , aktorja Gupse Ozay është shtatzënë. Por, së fundmi, Gupse ka mohuar aludimet , por ka treguar se do të donte shumë një fëmijë. “Nuk jam shtatzënë, por dua kaq shumë të bëhem me fëmijë”-tha aktorja. Baris Arduç dhe Gupse Ozay u martuan në korrik të këtij viti me një ceremoni të thjeshtë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu