• |
ide | kryesore

Postimi i Kourtney Kardashian pas problemit shëndetësor

Paparazzi

Kourtney Kardashian po ndihet e fuqizuar ndërsa është shtatzënë me fëmijën e saj të katërt.


 Themeluesja e Poosh, e cila iu nënshtrua një operacioni urgjent në fetus javën e kaluar, ndau të dielën në Instagram një sërë fotosh me barkun e saj të rrumbullakosur.”Shtatzënia është kaq fuqizuese,” shkroi ajo postimin.

“Shumë e lumtur që ju dhe fëmija po kaloni mirë. Mezi pres ta shoh kur të vijë në jetë. Gëzoje pjesën tjetër të shtatzënisë, mama”, ka komentuar një fanse. Një person i dytë thirri, “Fuqizimi i mrekullueshëm frymëzues dhe gjakatar @kourtneykardash”.

Megjithatë, të tjerë menduan se fjala “fuqizim” nuk përputhej me përvojën e tyre të shtatzënisë.“Duhet të thoje rraskapitëse ”, ka shkruar një fanse, ndërsa një tjetër ka shtuar, “Ajo veshje duhet të jetë e pakëndshme për një shtatzënë”.

Postimi vjen një javë pasi Kourtney, e cila pret një djalë me bashkëshortin Travis Barker, iu nënshtrua një operacioni “urgjent” për fëmijën e saj të palindur.

Rokeri Blink-182, i cili nxitoi në shtëpi nga turneu i tij në Evropë për të qenë pranë gruas së tij, më vonë u dha fansave një përditësim për shëndetin e të voglit. “Fluturova në shtëpi për një operacion urgjent kërcënues për jetën për fëmijën tonë që jam shumë mirënjohës që shkoi mirë”, ndau bateristi në Twitter javën e kaluar. “Dua të them faleminderit për gjithë mbështetjen,” vazhdoi ai, duke vënë në dukje se turneu i grupit – i cili ishte vonuar – do të rifillonte të premten.”Zoti është i madh,” përfundoi Barker./Lapsi.al

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *