• |
ide | kryesore

Meta ironi Ramës: Mezi pres të sqarohemi përballë o trendi buburrec

-Instant, Lajme, Të fundit

Presidenti Ilir Meta i përgjigjet komentit satirik të kryeministrit Edi Rama, i cili u shpreh në rrjetet sociale se heronjtë mbahen në zemër dhe se me dhënien e dekoratave po bëhet gazi i botës.


Meta shkruan se Rama nuk i ka treguar ende se në cilën studio televizive do të sqarohen ballë për ballë!


“Nuk më ke treguar akoma në cilën studio televizive do sqarohemi ballë për ballë! Mezi po të pres o trendi buburrec!”, shkruan Meta.

Nuk më ke treguar akoma në cilën studio televizive do sqarohemi ballë për ballë!Mezi po të pres o trendi buburrec!

Publiée par Ilir Meta sur Mardi 13 octobre 2020

5 Comments

  1. Ndoshta Metes i duket buburesc por ne fakt popullit i duket nje perbindesh qe e ka kap per

    fyti Shqiperine dhe po i merr shpirtin, qe e ka telendise popullin ne kufijte e mbijeteses dhe

    po e ben Shqiperine per dite e me te huaj per shumicen e shqiptareve te cilet mezi

    presin te gjejne nje mundesi per tu larguar femijet bile edhe te mitur, mjafton qe te ikin

    prej tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu