• |
ide | kryesore

Dhurata marramendëse e Kenan Imirzalioglu për bashkëshorten

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori turk Kenan Imirzalioglu do të bëhet baba për herë të parë.


Bashkëshortja e tij Sinem Kobal është në muajin e fundit të shtatzanisë dhe çifti do bëhen me një vajzë. Mediat turke kanë raportuar së fundmi se Kenan i ka bërë një dhuratë Simen. Aktori ka blerë një vilë në Bodrum që kushton 3 milion lira turke apo më shumë se 300 mijë euro. Kenan u martua me Sinem Kobal në vitin 2016.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu