• |
ide | kryesore

Video/ Silurë e Tolisso 3-0, po Coman tall gjithë mbrojtjen e Atletico për golin e katërt

-Instant, Sport, Video

Nuk ka praktikisht ndeshje në Allianz Arena, edhe pse mendohej krejt ndryshe përballja mes Bayern Mynih e Atletico Madrid. Bavarezët janë të pandalshëm, sidomos pasi spanjollëve iu anullua goli i 2-1 në minutën e parë të pjesës së dytë. Atehërë kualitet e Flick bënë diferencën dhe Tolisso lëshoi një silurë për të mposhtu Oblak në minutën e 66, duke shënuar golin e tretë.Në goli i mesfushorit ishte i admirueshëm, ajo që bën francezi tjetër në minutën e 72 është fantastike. Coman tallet me gjithë prapavijën e Atleticos duke shënuar golin e katërt, që shuan cdo aludim se mund të ketë fitues tjetër në këtë sfidë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu